Cześć!

Rozpoczęcie przygody z blogowaniem: Witajcie na naszym albumowym szlaku! | Albumy Bodzioch – odkrywaj magię fotografii

Na początku chciałabym się przywitać. Pisanie bloga to dla mnie zupełna nowość, ale w związku z tym, że bardzo lubię nowości, to myślę, że się polubimy. Mam zamiar prowadzić go systematycznie, ale zobaczymy co z tego wyniknie. Jako albumy Bodzioch działamy na rynku albumowym już jakiś czas, w sumie to już 15 lat. Początkowo stałam zupełnie z boku, niedowierzając w rozwijającą się markę albumy Bodzioch. Poza tym byłam zajęta rolą mamy i to mi zupełnie wystarczało. Ale z biegiem czasu tworzenie albumów, wprowadzanie nowych opraw i doskonalenie naszych produktów podobało mi się coraz bardziej, aż nauczyłam się godzić macierzyństwo z naszą pracownią albumową, która robiła się coraz większa.

Nie będę Was tutaj zamęczać historią naszej marki, bo to jest opowieść na kolejny wpis. Na stronach tego bloga, będę starała się przybliżać Wam nasze produkty. Prezentować ich walory i zalety oraz dzielić się pomysłami na wykorzystanie naszych albumów w praktyce. Chciałabym, żebyście czuli się tutaj jak w przyjaznym miejscu, gdzie możecie znaleźć inspirację do tworzenia pięknych wspomnień.

W przyszłych wpisach zamierzam również dzielić się historiami naszych klientów, którzy dzięki naszym albumom zatrzymują najważniejsze chwile życia na wieczność. Chcę pokazać, jak wiele emocji może zawierać w sobie jedna fotografia, jak wiele wspomnień może ożywić album pełen zdjęć.

Jeśli macie jakieś pytania, sugestie lub po prostu chcecie podzielić się swoimi doświadczeniami z naszymi albumami, zachęcam do zostawienia komentarza. Chętnie poznam Wasze opinie i pomysły.

Dziękuję, że zajrzeliście na nasz blog i mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej, aby razem odkrywać magię fotografii i albumów.

Do zobaczenia w kolejnych wpisach!

Więcej informacji o naszych produktach znajdziesz na stronie www.albumy.bodzioch.pl

Serdecznie pozdrawiam, Iza
minialbumy