Dodatki

 • Personalizowany terminarz dla fotografa na trzy lata może być wykonany w różnych kombinacjach kolorystycznych, z różnych  dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.  Jedna strona kalendarza to jeden tydzień co przy jego wymiarze  B5  (165 x 235 mm) daje sporo miejsca na zapiski dotyczące choćby kilku zleceń dziennie.UWAGA: w cenie  terminarza jest grawer na froncie (do 160 znaków) jednak jeśli nie pojawia się opcja wybrania graweru oznacza, że na wybranym materiale/kolorze okładki nie jest on możliwy do wykonania. Należy zmienić materiał/ kolor okładki lub zdecydować się na zakup kalendarza bez personalizacji.                  Linie grawerunku przedzielamy znakiem"/"  maksymalna ilość linii to trzy. Przykład: wybierając tekst  pierwsza linia: "Terminarz Fotografa", druga linia "Jan Kowalski" , trzecia linia: 2022-2024 w oknie zapisujemy to następująco:  Terminarz Fotografa/Jan Kowalski/2022-2024 .  Termin realizacji: ok 10-15 dni roboczych
 • Pudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych i szlachetnego drewna egzotycznego
 • Pudełko na zdjęcia 15x23 mieszczące do 45 zdjęć, z opcją miejsca na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, oraz korpusem ze szlachetnego drewna.
 • Pudełko na album może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien. Okładka pudełka może być wykonana również z dostępnych skór ekologicznych, Zdjęcia oprawione w ramki passe-partout, stanowią wyjątkową i kompletną piękną oprawę
 • PENDRIVE DREWNIANY z GRAWEREM

  Pendrive Drewniany z grawerem produkowany przez naszą firmę jest produktem Premium. Obudowa pendrive wykonana jest z litego drewna egzotycznego lub dębowego.Pamięć usb użyta do budowy pendrive nie pochodzi z chińskich fabryk, lecz z renomowanej Firmy GoodRam, i dzięki jej niezawodności każdy nasz drewniany pendrive objęty jest wieczystą gwarancją na elektronikę.UWAGA PRZY ZAMÓWIENIACH większych niż 1szt każdy pendrive może również mieć inny GRAWER. Wówczas po zamówieniu prosimy o kontakt mailowy z rozpisanymi tekstami na poszczególnych pendrive.Przy zamawianiu ilości minimum  10 z jednolitym grawerem na wszystkich sztukach ( np. jeden logotyp lub napis  ) cena za całość grawerunku wynosi 80 zł brutto.  Należy wówczas po zamówieniu poczekać z dokonaniem przelewu do otrzymania dokumentu sprzedaży. Grafiki/ logotypy muszą być przesłane w plikach wektorowych w krzywych zamkniętych.

  Jeśli jesteś Fotografem zawodowym i chcesz sprawdzić nasze warunki hurtowe, załóż konto na stronie, a następnie wypełnij formularz w strefie PRO i poczekaj na status,

 • GRUBE, SOLIDNE RAMY na wielkości zdjęć: 15x23, 20x30 i 30x45, z pięknym bezkwasowym włoskim passe-partout, pod specjalną antyrefleksyjną matową szybą, o zwiększonej ochronie przed promieniowaniem UV. Rustykalna rama ma fakturę starego drewna i jest zabezpieczona bezbarwnie, dzięki czemu można przecierać wilgotną ściereczką :) Ramy z litego drewna egzotycznego wykonane są z powierzchnią gładką i odpowiednio bezbarwnie zabezpieczone. Tutaj zamawiasz kompletną ramę w zdjęciu, którego plik cyfrowy podsyłasz w zamówieniu. Obraz posiada zawieszkę.
 • ZDJĘCIE NA DESECZCE 18MM

  Cena od 22,44 
  Najwyższej jakości zdjęcie na deseczce 18mm. Idealny gotowy obraz do nowoczesnego wnętrza.
 • ZDJĘCIE NA PIANCE 10mm

  Cena od 11,00 
  Najwyższej jakości zdjęcie podklejone na lekkiej, sztywnej piance. Idealny gotowy obraz do nowoczesnego wnętrza. Z uwagi na bardzo niską wagę można przymocować do ściany za pomocą zwykłej taśmy dwustronnie klejącej lub podobnych plastrów. Można również zamówić z tradycyjną zawieszką.
 • PUDEŁKO NA ALBUM OTWIERANE

  Cena od 108,94 
  Pudełko na fotoalvum/album, z korpusem z płótna, okładką z płótna, skóry ekologicznej lub naturalnej. Pudełko posiada podnoszone denko - ułatwia ono wyjęcie albumu. Wieczko zamykane jest na wcisk lub posiada magnetyczną klapkę.
 • 10 ekskluzywnych PENDRIVE w obudowie z drewna egzotycznego w komplecie z pudełkiem. zarówno obudowa pendrive jak i pudełka wykonana z tego samego drewna egzotycznego (wieczko i denko pudełka - drewno jasne krajowe ). Elektronika pendrive z wieczystą gwarancją. Całość bezbarwnie zabezpieczona. W cenie zestawu grawer na wieczku pudełka ( logotyp fotografa ) oraz jednostronny grawer imion na pendrive.
  Jeśli chcesz zamówić 20 pudełek w polu ilość wpisz 2, analogicznie 50, 100 i 200 szt. 
 • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorówPudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
 • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów.Pudełko na zdjęcia może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
 • Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów. drewniane, ekskluzywne pudełko w ciemnym odcieniu i fakturze starego drewna o niegładkiej porowatej powierzchni z lekkim jedwabistym połyskiem.Do wyboru pudełko na pendrive, zdjęcia 15x23 lub zdjęcia 15x23 z kieszonką na pendrive jednocześnie.
 • Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów.Drewniane, ekskluzywne pudełko z ciemnego drewna egzotycznego ( ścianki ) i krajowego jasnego ( wieczko i denko ), nie jest to surowe drewno lecz zabezpieczone i wykończone bezbarwnie.
 • 10 PUDEŁEK drewnianych, zasuwanych. Drewno sosna/świerk/modrzew. Pudełka -z drewna surowego, bez zabezpieczenia bezbarwnego, dzięki czemu mogą służyć jako baza do decoupage. Powierzchnia gładka dokładnie szlifowana, nadająca się do naklejania różnego typu ozdób.W cenie pudełka sianko wypełniające. Jeśli chcesz zamówić 20 pudełek w polu ilość wpisz 2, analogicznie 50, 100 i 200 szt. 
 • RAMKA PASSE-PARTOUT

  Cena od 3,69 
  Ramki passe-partout wykonane z najwyższej klasy włoskich papierów bezkwasowych, dostępne w naszym sklepie również jako ramki z powłoką samoprzylepną oraz z kartonem maskującym tył ramki wyposażonym w znaczniki do łatwego wklejenia zdjęcia oraz gotową powłoką samoprzylepną, dzięki której w momencie przykleimy nasze odbitki. w komplecie z ramką samoprzylepną czas wklejenia zdjęcia w taki zestaw ograniczamy do 1 minuty przy zachowaniu maksimum estetyki.Ramka na zdjęcie 10x15 ma wymiar zewnętrzny 15x23cm Ramka na zdjęcie 13x19 ma wymiar zewnętrzny 18x27cm Ramka na zdjęcie 15x23 ma wymiar zewnętrzny 20x30cm