pendrive

 • Pudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych i szlachetnego drewna egzotycznego
 • PENDRIVE DREWNIANY z GRAWEREM

  Pendrive Drewniany z grawerem produkowany przez naszą firmę jest produktem Premium. Obudowa pendrive wykonana jest z litego drewna egzotycznego lub dębowego.Pamięć usb użyta do budowy pendrive nie pochodzi z chińskich fabryk, lecz z renomowanej Firmy GoodRam, i dzięki jej niezawodności każdy nasz drewniany pendrive objęty jest wieczystą gwarancją na elektronikę.UWAGA PRZY ZAMÓWIENIACH większych niż 1szt każdy pendrive może również mieć inny GRAWER. Wówczas po zamówieniu prosimy o kontakt mailowy z rozpisanymi tekstami na poszczególnych pendrive.Przy zamawianiu ilości minimum  10 z jednolitym grawerem na wszystkich sztukach ( np. jeden logotyp lub napis  ) cena za całość grawerunku wynosi 80 zł brutto.  Należy wówczas po zamówieniu poczekać z dokonaniem przelewu do otrzymania dokumentu sprzedaży. Grafiki/ logotypy muszą być przesłane w plikach wektorowych w krzywych zamkniętych.

  Jeśli jesteś Fotografem zawodowym i chcesz sprawdzić nasze warunki hurtowe, załóż konto na stronie, a następnie wypełnij formularz w strefie PRO i poczekaj na status,

 • 10 ekskluzywnych PENDRIVE w obudowie z drewna egzotycznego w komplecie z pudełkiem. zarówno obudowa pendrive jak i pudełka wykonana z tego samego drewna egzotycznego (wieczko i denko pudełka - drewno jasne krajowe ). Elektronika pendrive z wieczystą gwarancją. Całość bezbarwnie zabezpieczona. W cenie zestawu grawer na wieczku pudełka ( logotyp fotografa ) oraz jednostronny grawer imion na pendrive.
  Jeśli chcesz zamówić 20 pudełek w polu ilość wpisz 2, analogicznie 50, 100 i 200 szt. 
 • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorówPudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
 • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów.Pudełko na zdjęcia może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
 • Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów. drewniane, ekskluzywne pudełko w ciemnym odcieniu i fakturze starego drewna o niegładkiej porowatej powierzchni z lekkim jedwabistym połyskiem.Do wyboru pudełko na pendrive, zdjęcia 15x23 lub zdjęcia 15x23 z kieszonką na pendrive jednocześnie.
 • Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów.Drewniane, ekskluzywne pudełko z ciemnego drewna egzotycznego ( ścianki ) i krajowego jasnego ( wieczko i denko ), nie jest to surowe drewno lecz zabezpieczone i wykończone bezbarwnie.
 • 10 PUDEŁEK drewnianych, zasuwanych. Drewno sosna/świerk/modrzew. Pudełka -z drewna surowego, bez zabezpieczenia bezbarwnego, dzięki czemu mogą służyć jako baza do decoupage. Powierzchnia gładka dokładnie szlifowana, nadająca się do naklejania różnego typu ozdób.W cenie pudełka sianko wypełniające. Jeśli chcesz zamówić 20 pudełek w polu ilość wpisz 2, analogicznie 50, 100 i 200 szt.