Pytania? +48 602 765 003

pendrive

 • Pudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych i szlachetnego drewna egzotycznego
 • PENDRIVE DREWNIANY z GRAWEREM

  Pendrive Drewniany z grawerem produkowany przez naszą firmę jest produktem Premium. Obudowa pendrive wykonana jest z litego drewna egzotycznego lub dębowego. Pamięć usb użyta do budowy pendrive nie pochodzi z chińskich fabryk, lecz z renomowanej Firmy GoodRam, i dzięki jej niezawodności każdy nasz drewniany pendrive objęty jest wieczystą gwarancją na elektronikę. UWAGA PRZY ZAMÓWIENIACH większych niż 1szt każdy pendrive może również mieć inny GRAWER. Wówczas po zamówieniu prosimy o kontakt mailowy z rozpisanymi tekstami na poszczególnych pendrive. Przy zamawianiu ilości minimum  10 z jednolitym grawerem na wszystkich sztukach ( np. jeden logotyp lub napis  ) cena za całość grawerunku wynosi 80 zł brutto.  Należy wówczas po zamówieniu poczekać z dokonaniem przelewu do otrzymania dokumentu sprzedaży. Grafiki/ logotypy muszą być przesłane w plikach wektorowych w krzywych zamkniętych.

  Jeśli jesteś Fotografem zawodowym i chcesz sprawdzić nasze warunki hurtowe, załóż konto na stronie, a następnie wypełnij formularz w strefie PRO i poczekaj na status,

 • 10 ekskluzywnych PENDRIVE w obudowie z drewna egzotycznego w komplecie z pudełkiem. zarówno obudowa pendrive jak i pudełka wykonana z tego samego drewna egzotycznego (wieczko i denko pudełka - drewno jasne krajowe ). Elektronika pendrive z wieczystą gwarancją. Całość bezbarwnie zabezpieczona. W cenie zestawu grawer na wieczku pudełka ( logotyp fotografa ) oraz jednostronny grawer imion na pendrive.
  Jeśli chcesz zamówić 20 pudełek w polu ilość wpisz 2, analogicznie 50, 100 i 200 szt. 
 • MINI ETUI NA PENDRIVE lub pendrive i płytę.
 • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów Pudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
 • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów Pudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
 • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów. Pudełko na zdjęcia może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
 • Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów. drewniane, ekskluzywne pudełko w ciemnym odcieniu i fakturze starego drewna o niegładkiej porowatej powierzchni z lekkim jedwabistym połyskiem. Do wyboru pudełko na pendrive, zdjęcia 15x23 lub zdjęcia 15x23 z kieszonką na pendrive jednocześnie.
 • Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów. Drewniane, ekskluzywne pudełko z ciemnego drewna egzotycznego ( ścianki ) i krajowego jasnego ( wieczko i denko ), nie jest to surowe drewno lecz zabezpieczone i wykończone bezbarwnie.
 • 10 PUDEŁEK drewnianych, zasuwanych. Drewno sosna/świerk/modrzew. Pudełka -z drewna surowego, bez zabezpieczenia bezbarwnego, dzięki czemu mogą służyć jako baza do decoupage. Powierzchnia gładka dokładnie szlifowana, nadająca się do naklejania różnego typu ozdób. W cenie pudełka sianko wypełniające. Jeśli chcesz zamówić 20 pudełek w polu ilość wpisz 2, analogicznie 50, 100 i 200 szt.