detal

 • Personalizowany terminarz dla fotografa na trzy lata może być wykonany w różnych kombinacjach kolorystycznych, z różnych  dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.  Jedna strona kalendarza to jeden tydzień co przy jego wymiarze  B5  (165 x 235 mm) daje sporo miejsca na zapiski dotyczące choćby kilku zleceń dziennie.UWAGA: w cenie  terminarza jest grawer na froncie (do 160 znaków) jednak jeśli nie pojawia się opcja wybrania graweru oznacza, że na wybranym materiale/kolorze okładki nie jest on możliwy do wykonania. Należy zmienić materiał/ kolor okładki lub zdecydować się na zakup kalendarza bez personalizacji.                  Linie grawerunku przedzielamy znakiem"/"  maksymalna ilość linii to trzy. Przykład: wybierając tekst  pierwsza linia: "Terminarz Fotografa", druga linia "Jan Kowalski" , trzecia linia: 2022-2024 w oknie zapisujemy to następująco:  Terminarz Fotografa/Jan Kowalski/2022-2024 .  Termin realizacji: ok 10-15 dni roboczych
 • Pudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych i szlachetnego drewna egzotycznego
 • Pudełko na zdjęcia 15x23 mieszczące do 45 zdjęć, z opcją miejsca na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, oraz korpusem ze szlachetnego drewna.
 • Mini Fotoalbum 15x23cm FOTOOKŁADKA - sztywne karty rozkładane na płask, papier fotograficzny naświetlany. Stanowią świetną alternatywę dla niezbyt ładnych, białych wsuwanych jamników komunijnych. Opcja 2, 3,4 lub 5 rozkładówek. Już dwu-rozkładówkowy pomieści 4 zdjęcia 15x23 w środku i dwa na okładce. Dodatkową ich zaletą jest darmowa personalizacja na froncie i plecach okładki. Często zamawiane jako albumy komunijne lub jako ciekawe uzupełnienie sesji dziecięcych.
 • Pudełko na album może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien. Okładka pudełka może być wykonana również z dostępnych skór ekologicznych, Zdjęcia oprawione w ramki passe-partout, stanowią wyjątkową i kompletną piękną oprawę
 • PENDRIVE DREWNIANY z GRAWEREM

  Pendrive Drewniany z grawerem produkowany przez naszą firmę jest produktem Premium. Obudowa pendrive wykonana jest z litego drewna egzotycznego lub dębowego.Pamięć usb użyta do budowy pendrive nie pochodzi z chińskich fabryk, lecz z renomowanej Firmy GoodRam, i dzięki jej niezawodności każdy nasz drewniany pendrive objęty jest wieczystą gwarancją na elektronikę.UWAGA PRZY ZAMÓWIENIACH większych niż 1szt każdy pendrive może również mieć inny GRAWER. Wówczas po zamówieniu prosimy o kontakt mailowy z rozpisanymi tekstami na poszczególnych pendrive.Przy zamawianiu ilości minimum  10 z jednolitym grawerem na wszystkich sztukach ( np. jeden logotyp lub napis  ) cena za całość grawerunku wynosi 80 zł brutto.  Należy wówczas po zamówieniu poczekać z dokonaniem przelewu do otrzymania dokumentu sprzedaży. Grafiki/ logotypy muszą być przesłane w plikach wektorowych w krzywych zamkniętych.

  Jeśli jesteś Fotografem zawodowym i chcesz sprawdzić nasze warunki hurtowe, załóż konto na stronie, a następnie wypełnij formularz w strefie PRO i poczekaj na status,

 • GRUBE, SOLIDNE RAMY na wielkości zdjęć: 15x23, 20x30 i 30x45, z pięknym bezkwasowym włoskim passe-partout, pod specjalną antyrefleksyjną matową szybą, o zwiększonej ochronie przed promieniowaniem UV. Rustykalna rama ma fakturę starego drewna i jest zabezpieczona bezbarwnie, dzięki czemu można przecierać wilgotną ściereczką :) Ramy z litego drewna egzotycznego wykonane są z powierzchnią gładką i odpowiednio bezbarwnie zabezpieczone. Tutaj zamawiasz kompletną ramę w zdjęciu, którego plik cyfrowy podsyłasz w zamówieniu. Obraz posiada zawieszkę.
 • ZDJĘCIE NA DESECZCE 18MM

  Cena od 27,60 
  Najwyższej jakości zdjęcie na deseczce 18mm. Idealny gotowy obraz do nowoczesnego wnętrza.
 • ZDJĘCIE NA PIANCE 10mm

  Cena od 13,53 
  Najwyższej jakości zdjęcie podklejone na lekkiej, sztywnej piance. Idealny gotowy obraz do nowoczesnego wnętrza. Z uwagi na bardzo niską wagę można przymocować do ściany za pomocą zwykłej taśmy dwustronnie klejącej lub podobnych plastrów. Można również zamówić z tradycyjną zawieszką.
 • Klasyczny album na zdjęcia wklejane

  Klasyczny album na zdjęcia wklejane  produkowany przez nas to produkt premium. Jest wykonywany jest ręcznie z najwyższą starannością.  Ten album tradycyjny można dowolnie skonfigurować według własnych potrzeb i upodobań.. Wszelkie dostępne konfiguracje i  personalizacje w szczegółach wyjaśnione są w opisie na dole tej strony. Zalecamy przeczytanie poniższego opisu.   
 • 10 ekskluzywnych PENDRIVE w obudowie z drewna egzotycznego w komplecie z pudełkiem. zarówno obudowa pendrive jak i pudełka wykonana z tego samego drewna egzotycznego (wieczko i denko pudełka - drewno jasne krajowe ). Elektronika pendrive z wieczystą gwarancją. Całość bezbarwnie zabezpieczona. W cenie zestawu grawer na wieczku pudełka ( logotyp fotografa ) oraz jednostronny grawer imion na pendrive.
  Jeśli chcesz zamówić 20 pudełek w polu ilość wpisz 2, analogicznie 50, 100 i 200 szt. 
 • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorówPudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
 • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów.Pudełko na zdjęcia może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
 • Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów. drewniane, ekskluzywne pudełko w ciemnym odcieniu i fakturze starego drewna o niegładkiej porowatej powierzchni z lekkim jedwabistym połyskiem.Do wyboru pudełko na pendrive, zdjęcia 15x23 lub zdjęcia 15x23 z kieszonką na pendrive jednocześnie.
 • ODBITKI 10X15 cm

  Cena od 0,79 
  WAŻNA INFORMACJA
  olbrzymi popyt na odbitki przed Świętami i problemy z dostępnością profesjonalnego papieru Fuji DP II spowodowały, że nasze zapasy zostały wyczerpane. Udało nam się jednak zdobyć jeszcze niewielkie ilości jednak już po wyższych cenach, co spowodowało konieczność podniesienia cen.
  Ufamy, ze sytuacja z cenami jak i dostępnością zmieni się zaraz po Nowym Roku. Jednocześnie nie potrafimy określić na jak długo obecny stan zapasów papieru wystarczy więc przed składaniem zamówienia prosimy o kontakt.
  Najwyższej jakości odbitki wyłącznie na profesjonalnych na papierach FUJI Professional DP I z najnowszej maszyny Noritsu HD.
 • Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów.Drewniane, ekskluzywne pudełko z ciemnego drewna egzotycznego ( ścianki ) i krajowego jasnego ( wieczko i denko ), nie jest to surowe drewno lecz zabezpieczone i wykończone bezbarwnie.
 • ODBITKI 13X19 cm

  Cena od 1,49 
  WAŻNA INFORMACJA
  olbrzymi popyt na odbitki przed Świętami i problemy z dostępnością profesjonalnego papieru Fuji DP II spowodowały, że nasze zapasy zostały wyczerpane. Udało nam się jednak zdobyć jeszcze niewielkie ilości jednak już po wyższych cenach, co spowodowało konieczność podniesienia cen.
  Ufamy, ze sytuacja z cenami jak i dostępnością zmieni się zaraz po Nowym Roku. Jednocześnie nie potrafimy określić na jak długo obecny stan zapasów papieru wystarczy więc przed składaniem zamówienia prosimy o kontakt.
  Najwyższej jakości odbitki wyłącznie na profesjonalnych na papierach FUJI Professional DP I z najnowszej maszyny Noritsu HD.