pudełko drewniane

  • Pudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych i szlachetnego drewna egzotycznego
  • Pudełko na zdjęcia 15x23 mieszczące do 45 zdjęć, z opcją miejsca na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, oraz korpusem ze szlachetnego drewna.
  • 10 ekskluzywnych PENDRIVE w obudowie z drewna egzotycznego w komplecie z pudełkiem. zarówno obudowa pendrive jak i pudełka wykonana z tego samego drewna egzotycznego (wieczko i denko pudełka - drewno jasne krajowe ). Elektronika pendrive z wieczystą gwarancją. Całość bezbarwnie zabezpieczona. W cenie zestawu grawer na wieczku pudełka ( logotyp fotografa ) oraz jednostronny grawer imion na pendrive.
    Jeśli chcesz zamówić 20 pudełek w polu ilość wpisz 2, analogicznie 50, 100 i 200 szt. 
  • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorówPudełko na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
  • Jeśli planujesz okazjonalny zakup: załóż konto , zaloguj się i zobaczysz lepszą cenę. Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów.Pudełko na zdjęcia może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków.
  • Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów. drewniane, ekskluzywne pudełko w ciemnym odcieniu i fakturze starego drewna o niegładkiej porowatej powierzchni z lekkim jedwabistym połyskiem.Do wyboru pudełko na pendrive, zdjęcia 15x23 lub zdjęcia 15x23 z kieszonką na pendrive jednocześnie.
  • Jesteś fotografem zawodowym, załóż konto podaj adres www, bloga lub fanpage i poczekaj na status PRO i ciesz się cenami dla dystrybutorów.Drewniane, ekskluzywne pudełko z ciemnego drewna egzotycznego ( ścianki ) i krajowego jasnego ( wieczko i denko ), nie jest to surowe drewno lecz zabezpieczone i wykończone bezbarwnie.
  • 10 PUDEŁEK drewnianych, zasuwanych. Drewno sosna/świerk/modrzew. Pudełka -z drewna surowego, bez zabezpieczenia bezbarwnego, dzięki czemu mogą służyć jako baza do decoupage. Powierzchnia gładka dokładnie szlifowana, nadająca się do naklejania różnego typu ozdób.W cenie pudełka sianko wypełniające. Jeśli chcesz zamówić 20 pudełek w polu ilość wpisz 2, analogicznie 50, 100 i 200 szt.